ACCOR HOTELS


Accor, küresel bir otel operatörü ve franchise vericisi olmasının yanı sıra Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik’te (Çin dışında) bir pazar lideridir.

Doğrudan yönetim sözleşmesi kapsamında 2.650 otel ve franchise sözleşmesi kapsamında ek 2.490 otel işletmektedir.

Küresel yapımısı ve ayak izi, otel sahiplerine gerçek faydalar sağlar:

  • Dünya standartlarında markalar ve güçlü dağıtım ve sadakat platformu
  • kanıtlanmış süreçler ve büyük ölçek ekonomileri
  • Güçlü yerel operasyon uzmanlığı ve desteği
  • Devam eden finansal getiriler

40’tan fazla otel markasıyla sınırsız fırsatları keşfedin

Accor, uluslararası üne sahip lüks ve birinci sınıf markaların yanı sıra popüler orta ölçekli ve ekonomik markalardan, talep gören yaşam tarzı akıllı konseptlerinden ve hayranlık uyandıran tatil köylerinden oluşan otel endüstrisindeki en büyük marka portföyünü sunmaktadır.
Accor, ünlü otel markalarımızın yanı sıra, uzun süreli kalış misafirlerine ve markalı özel konutlara hizmet veren servisli rezidansları da yönetmektedir.

Otel Sahipleri ve yatırımcılar için Accor 360 ° Çözümleri ile sınırsız fırsatları keşfedin

Accor’a katıldığınızda, performansa giden kusursuz bir yol sağlamak için sizi sağlam bir araç ve hizmet temeli ile donatıyoruz.

Günümüzün artan zorluklarını daha da etkili bir şekilde aşmak için, gelirinizi artırmanıza, maliyetlerinizi optimize etmenize ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak güçlü bir özel teklifler yelpazesi olan Accor 360° Çözümlerini oluşturduk.

Hedefleriniz ne olursa olsun, Accor sizi her açıdan donatabilir, böylece adapte olabilir, büyüyebilir ve gerçek potansiyelinize erişebilirsiniz.

Seçimimize bir göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uygun Accor 360 ° Çözümlerini görün.

Accor Hotel Portföyünde hangi markalar var?
Sektörün en geniş portföyüne sahip olan Accor, her yaşam tarzına uygun bir markaya sahiptir.

Accor geniş ve tamamlayıcı bir marka portföyü sunar:

Raffles, Orient-Express, Banyan Tree, Delano, Sofitel Legend, Fairmont, SLS, SO /, Sofitel, The House of Originals, Rixos, onefinestay, Mantis, MGallery, Art Series, Mondrian, Pullman, Swissôtel, Angsana, 25hours, Hyde, Mövenpick, Grand Mercure, Peppers, The Sebel, Mantra, Novotel, Mercure, Aparthotel Adagio, Mama Shelter, Tribe, BreakFree, ibis, ibis Styles, ibis budget, JO&JOE, hotelF1, wojo, MamaWorks, Disruptive, Potel & Chabot, Paris Society, D-EDGE, Gekko, VeryChic, ResDiary, John Paul, adoria, Astore.

Accor Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.