ELİTE WORLD HOTELS


Misafirlerine ve iş ortaklarına 46 yılı aşan deneyimine dayanan bir konaklama uzmanlığı sunan Elite World Hotels & Resorts, yerel ve güncel trendleri ve son teknolojiyi, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle harmanlayarak keyifli bir dünyanın kapılarını açar. Lokal özellikleri ve kültürü özümsemekle beraber tasarımı ve sunduğu deneyimle uluslararası standartlara sahip Elite World Hotels & Resorts, Türk misafirperverliğine yeni bir bakış açısı getirmekte; misafirlerine ev konforu ve en yüksek kalitede hizmet sunmayı, sağlıklı büyüme ve başarıya giden yol olarak değerlendirmektedir.

 İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklama ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak tarzda tasarlanmış ikonik Elite World Hotels & Resorts binalarında teknoloji ve konfor, sıra dışı bir misafir deneyimi için zarafetle bir araya getirilmiştir. İstanbul, Sapanca, Marmaris ve Van’da Türkiye’nin ve dünyanın her köşesinden misafirler Elite World Hotels & Resorts ayrıcalığını yaşamaktadır. Misafirler, Elite World Hotels & Resorts’un tescilli bar ve restaurant markaları; The Grill Ocakbaşı, Coffee Company ve One Bar’da ünlü şefler tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ve taze içeceklerin tadını çıkarmanın yanı sıra tüm hijyen gereksinimlerini karşılayan geniş, açık alanlı, sosyal mesafeli bir ortamda huzurla konaklamaktadır.

 Elite World Hotels & Resorts kalitesini Luxe, Premium, Midscale, Economy kategorilerinde her biri birbirinden değerli markalarla tüm seyahat amaçları ve ihtiyaçları için ulaşılabilir hale getiren yönetim anlayışı maksimum memnuniyet anlayışından ödün vermemektedir.

Yüksek üst segment Elite World Grand markası, Türk konaklama sektörünün en çok bilinen ve tercih edilen prestijli markalarından biridir. Elite World Hotels & Resorts’un premium markası Elite World, özgün tasarımlara sahip üst segment otellerden oluşan bir portföy sunar. Elite World Hotels & Resorts’un yüksek orta segmentte yer alan en yeni markası Elite World Comfy; benzersiz bir tasarım estetiği ile son derece moderndir. Elite World Go, uygun fiyatla erişilebilir konforlu ve şık tasarımlı akıllı otel olarak ev rahatlığında bir konaklama seçeneği sunar.

İstanbul, Sapanca, Marmaris ve Van’da toplam sekiz Elite World Hotels & Resorts otelinde; 1200’den fazla çalışanla misafir bağlılığını en üst düzeye çıkaran ve yatırımcılara sıra dışı fırsatlar sunan, çağdaş otelcilik anlayışıyla kaliteyi ilk sıraya koyan bir konaklama deneyimi sunulmaktadır.

 

Elite World Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.