WYNDHAM HOTELS


Wyndham Hotels & Resorts’uz. Dünyanın en büyük otel franchising şirketiyiz. 80’den fazla ülkede 20 marka, 15.000’den fazla ekip üyesi ve yaklaşık 9.200 otel ile hiç kimse dünyayı bizim gibi ağırlamıyor. İnsanların her ufuktaki olasılıkları fark etmelerine yardımcı oluyoruz.

Markalarımız: İster Wyndham Grand®, Dolce Hotels & Resorts by Wyndham®, Esplendor Boutique Hotels by Wyndham®, Dazzler by Wyndham®, Wyndham Hotels & Resorts®, TRYP by Wyndham®, The Trademark Collection by Wyndham®, La Quinta® , Wingate by Wyndham®, Wyndham Garden®, Hawthorne Suites by Wyndham®, AmericInn by Wyndham®, Ramada by Wyndham®, Ramada Encore by Wyndham®, Baymont by Wyndham®, Microtel by Wyndham®, Days Inn by Wyndham®, Super 8 Wyndham®, Howard Johnson by Wyndham® veya Travelodge by Wyndham® tarafından üretilen otel markalarının benzersiz çeşitliliği, günlük seyahat edenlerin istediği deneyimi sunar. Bu Markaların tamamı Franchise ve Management için uygundur.

Görevimiz:

Otel seyahatini herkes için mümkün kılıyoruz. İnsanlar nereye giderse gitsin, Wyndham onları karşılamak için orada olacaktır. Değerlerimiz: Wyndham değerleri, şirket misyonunu desteklemek için davranışlarımıza rehberlik eder. Doğru ve doğru olduğuna inandığımız derinden bağlı ilkeleri temsil ederler: Dürüstlük, Hesap Verebilirlik, Kapsayıcılık, Özen ve Eğlence.

Bizim Kültürümüz:

“Bana Güven” ve “Wyndham’a Hoş Geldiniz” felsefelerimiz, değerlerimizi her gün hayata geçirir. Birlikte, eşsiz kültürümüzü özetlerler.

Wyndham Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.