Otel Revizyon Danışmanlığı


Oteliniz düşük performans gösteriyor veya sıkıntılı ve sonuçların tersine çevrilmesi mi gerekiyor? Ya da mülkünüzün satışı için mali durumunuzu düzenlemeniz mi gerekiyor? GNC Hospitality Consulting’in otel stratejisi uzmanları, otel Dönüş Yönetimi konusunda uzmandır.

Her şeyden önce, otel ve konaklama endüstrisinde yenilikçi ve alışılmadık bir değişim gücüyüz. Geleneksel bir otelcilik ve danışmanlık şirketinin yolunu takip etmeyen otele ve işletmeye butik işler yapan firmayız.

İş geliştirme DNA’sı ve yaratıcı stratejik yaklaşımla, sıkıntılı otel ve işletmelerin gidişatını değiştirmede kapsamlı bir sicil oluşturduk. Kanıtlanmış otel değişiklik yönetimi metodolojimiz, kar ve zarar tablosu sonuçlarınızı ve yatırım getirinizi artırmaya odaklanır.

Her otel projesi için, mülkü rekabetçi pazar ortamında daha etkin bir şekilde yeniden konumlandıran özelleştirilmiş bir strateji planı geliştiriyoruz. Otel yönetimi uzmanlarımız, PNL’nizin tüm seviyelerinde finansal performansı artırmak için mülkün benzersiz satış noktalarına odaklanır; NOI, GOP, EBITDA,…

GNC Hospitality Consulting, yüksek performanslı oteller yaratan yeni bir otelcilik türüdür. Daha iyi sonuçlar almak ister misiniz?  O zaman bizi hemen davet edin.