HYATT HOTELS


Hyatt Hotels Corporation, Genel merkezi Chicago’da ve 13 üst düzey markadan oluşan portföyü ile önde gelen bir küresel konaklama şirketidir. 31 Aralık 2016 itibariyle, Şirket portföyünde 56 ülkede 698 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirket’in amacı, iş kararlarını ve büyüme stratejisini en iyi şekilde yapabilmeleri için insanları önemsemektir ve hissedarlar için değer yaratmayı, misafirlerle ilişkiler kurmayı ve sektördeki en iyi meslektaşları çekmeyi amaçlamaktadır. Şirketin bağlı kuruluşları, Park Hyatt®, Miraval®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt® dahil olmak üzere oteller, tatil köyleri, markalı konutlar ve tatil mülkiyeti mülkleri geliştirir, sahiplenir, işletir, yönetir, franchise verir, lisans verir veya hizmetler sağlar. Andaz®, Hyatt Centric®, The Unbound Collection by Hyatt™, Hyatt Place®, Hyatt House®, Hyatt Ziva™, Hyatt Zilara™ ve Hyatt Residence Club® markaları ve altı kıtada otelleri var.

Tarih
50 yılı aşkın bir geçmişi kutlayan Global Hyatt Corporation’ın endüstri yenilikçisi olarak köklü itibarı, şirket bir sonraki yaratıcı konukseverlik çağını dört gözle beklerken zengin bir ilham kaynağı sağlıyor. Hyatt Regency, Grand Hyatt, Park Hyatt, Hyatt Place, Hyatt Summerfield Suites ve Andaz gibi markalarıyla dünya çapında tanınan Hyatt otel ve resortlarının tamamı, otantik hizmeti önde gelen teknolojiyle bir araya getirerek konuklarına benzersiz restoranlar, lüks konaklama birimleri sunmaktadır. ve kendine özgü kaplıcalar. Yeni girişimleri ve gelişmeye devam eden tasarım unsurları ile Hyatt inovasyonunun önümüzdeki yarım asrı, konuklarına alışılmadık seyahat deneyimleri dünyası sunmaya devam edecek.

Hyatt Hotels & Resorts, 1957’de Los Angeles Uluslararası Havaalanında küçük bir motor oteli olan ilk mülkünü açtı ve portföyü, önümüzdeki on yıl içinde Batı Kıyısı ve Chicago’daki diğer birkaç mütevazı oteli içerecek şekilde hızla büyüdü. 1967’de Hyatt, 21 katlı dramatik bir atriyum lobisiyle uzay çağı tasarımına sahip ilk büyük John Portman tasarımı oteli Hyatt Regency Atlanta’yı Georgia’da açtı. Devrim niteliğindeki mimari, dünya çapında çok sayıda atriyum lobisi oluşturmuş, konaklama sektörünün gidişatını etkin bir şekilde değiştirmiş ve Hyatt markasını yenilikçi ve önemli bir küresel konukseverlik lideri olarak yeniden şekillendirmiştir.
1969 yılına gelindiğinde, Amerika Birleşik Devletleri’nde 13 Hyatt oteli faaliyetteydi. Aynı yıl şirket, Hyatt International Corporation’ı kurarak Hyatt Regency Hong Kong’u piyasaya sürdü. Önümüzdeki on yıl içinde, şirketin otel portföyü hızla genişlemeye ve çeşitlenmeye başladı ve 1980’de şirket Grand Hyatt ve Park Hyatt markalarını tanıttı ve aynı zamanda Hyatt Regency Maui Resort’un açılmasıyla lüks tatil köyü pazarına girişini sağlamlaştırdı. & Spa Hawaii’de.

Bugün Hyatt, her biri için tasarlandığı konukların yaşam tarzlarına, tutumlarına, değerlerine ve isteklerine uygun deneyimler sunmak üzere tasarlanmış altı farklı marka ile rekabetçi konaklama pazarında başarılı bir şekilde ayrılıyor. 2007’de piyasaya sürülen Andaz markası, gerçek bir sıcaklıkla sunulan basitleştirilmiş sofistike bir markadır; Hyatt Regency, duyarlı, kullanışlı ve çağdaş bir ortamda üretkenliği ve canlandırmayı sağlar;

Dünyanın her yerindeki şık şehirlerde bulunan mütevazı ve zarif bir koleksiyon olan Park Hyatt, modern lüksün somut bir örneğidir; Grand Hyatt mülkleri, çarpıcı tasarım ve sayısız yenilikçi yiyecek ve içecek konsepti sunan, dünyanın mimari açıdan en dramatik otellerinden bazılarıdır; Hyatt Place, günümüzün çok görevli iş seyahatinde bulunanların 7/24 yaşam tarzı için tasarlanmıştır ve tamamı süitlerden oluşan uzun süreli konaklama otellerinin yeniden icadı olan Hyatt Summerfield Suites, zamanında olanaklara ve davetkar, konut tasarımına sahiptir.
Birleşik bir portföy olarak Hyatt’ın mülkleri, Hyatt markası genelinde temel değerleri paylaşıyor: olağanüstü konuk hizmeti, lüks olanaklar, popüler yiyecek ve içecek programları ve yerel sanat ve stili birleştiren yenilikçi iç tasarımlar. Halihazırda gezginlere 45’ten fazla ülkede 365’ten fazla otel ve tatil köyü seçeneği sunan Global Hyatt Corporation, misafirperverliğin geleceği için dinamik vizyonunu büyütürken müşterilerine, personeline, ortaklarına ve çevreye olan bağlılığını geliştirmeye devam ediyor.

Hyatt Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.