Yiyecek İçecek Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı


Yiyecek İçecek İşletmeleri Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı

Yiyecek İçecek işletmelerine profesyonel danışmanlık hizmetler vermektedir. Yatırımcıların Yiyecek içecek işletmesi kuruluş aşamasından, projelendirme çalışmalarına, alt yapı yatırımından, operasyona kadar tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmeti kapsamında, İşletilmekte olan yiyecek içecek işletmelerinin denetlenmesi, performanslarının değerlendirilmesi, verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılması için yapılması gerekenleri analiz eder ve yatırımcıyla paylaşır.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK Turizm ve otelcilik sektöründe özellikle yiyecek ve içecek departmanları, Restaurantlar, Cafeler, gece kulüpleri,   proje geliştirme, yatırım aşaması, işletmecilik ve yönetimi de kapsayan konularda profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Yerli ve yabancı her biri kendi konusunda uzman profesyoneller tarafından verilen bu hizmetler Türkiye’de Yiyecek ve İçecek sektörünün sağlıklı bir şekilde geliştirilmesini, karlı ve istikrarlı yönetilmesini hedeflemektedir.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK gerek almayı düşündüğünüz markadan  franchise danışmanlığı, gerekse  kendi bünyemizde olan markalarından franchise almak için danışmalık ve destek vermektedir.