MANDARIN HOTELS


Mandarin Oriental Hotel Group, dünyanın en lüks otelleri, tatil köyleri ve rezidanslarından bazılarının ödüllü sahibi ve işletmecisidir. Asya köklerinden küresel bir markaya dönüşen Grup, şu anda 23 ülke ve bölgede, her biri Grubun doğu mirasını ve benzersiz yer anlayışını yansıtan 32 otel ve sekiz rezidans işletmektedir.

Mandarin Oriental, geliştirilmekte olan güçlü bir otel ve rezidans hattına sahiptir ve Jardine Matheson Group’un bir üyesidir. Mandarin Oriental’in amacı, 21. yüzyıl lüksünü, her otelinde doğunun cazibesi ile buluşturarak, en iyi küresel lüks otel grubu olarak geniş çapta tanınmaktır. Bu, Grubun istisnai tesislerine ve çalışanlarına yatırım yaparken, kârlılığı ve uzun vadeli hissedar değerini en üst düzeye çıkararak başarılacaktır.

Grup, üstün hizmet ve kalite yönetimi için düzenli olarak takdir ve ödüller almaktadır. Grubun stratejisi, şu anda geliştirilmekte olan otelleri açarken, dünya çapında genişleme için daha fazla seçici fırsatlar aramaya devam etmektir.

Ana şirket Mandarin Oriental International Limited, Bermuda’da yerleşiktir ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda birinci sınıf, Bermuda ve Singapur’da ikincil kotasyonlara sahiptir. Hong Kong’da faaliyet gösteren Mandarin Oriental Hotel Group International Limited, Grup otellerinin faaliyetlerini yönetmektedir. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Group’un bir üyesidir.

Mandarin Otel Markasının Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın