HILTON HOTELS


Hilton Worldwide, 102 ülke ve bölgede yaklaşık 765.000 odaya sahip, yönetilen, franchise verilen, sahip olunan ve kiralanan 4,660’tan fazla otel ve devre mülk mülkten oluşan lider bir küresel konaklama şirketidir. Hilton Worldwide, 96 yıldır kendini olağanüstü konuk deneyimleri sağlama geleneğini sürdürmeye adamıştır. Şirketin dünya standartlarında 13 küresel markadan oluşan portföyünde Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio – A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn yer alıyor. , Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations. Şirket ayrıca ödüllü bir müşteri sadakat programı olan Hilton HHonors®’u da yönetmektedir. Doğrudan tercih edilen Hilton kanalları üzerinden rezervasyon yapan Hilton HHonors üyeleri, tercih edilen fiyatlandırma, ücretsiz standart Wi-Fi ve yalnızca HHonors üyelerinin check-in yapabilecekleri sektör lideri Hilton HHonors uygulaması aracılığıyla sunulan dijital olanaklar gibi avantajlara erişebilir. odalarını seçin ve bir Dijital Anahtar kullanarak odalarına erişin.

HİLTON PERFORMANS AVANTAJI

Hilton Performans Avantajı, kaliteden ödün vermeden işleri geliştirmek ve maliyetleri azaltmak üzere birlikte çalışan yenilikçi çözümlerden ve ileri teknolojilerden oluşan entegre bir sistemdir. Bu 7 hizmet birlikte, rakipsiz bir rekabet avantajı yaratmak üzere sektördeki en yeni araçlara, teknolojilere, ilerici düşünce stratejilerine ve en etkili insanlara erişim sağlar.

HİLTON HONORS

Otelcilik sektöründe müşteri sadakati sık konaklamalar anlamına gelir. Hilton Honors™, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en çok tercih edilen Sık Konuk Programlarından birisi olup tüm dünyaya başarıyla yayılmaktadır. Sadık müşteriler kazanarak, müşteri memnuniyetini destekleyerek ve konukları dünyanın dört bir yanındaki Hilton tesislerine yönlendirerek.

Tesisinize Sadık, Kârlı Konuklar Kazandırın

Bir misafir Hilton Honors’a kayıt yaptırdığında, Hilton tesisi misafirin seyahat gecelemelerinin iki katını kazanır. Aktif üyeler, Hilton Honors’ın onlara sunduğu avantajlar sebebiyle aktif kalmaya devam ederler. Milyonlarca üye, gelecekteki katma değerli fırsatlara imkân tanıyan Hilton Honors seyahat ödüllerine kaydolmuştur.

Konuk Deneyimini İyileştirmek

Her konuk, kendisiyle ilgilenildiğini bilmek ister. İşte bu nedenle bir aktif üyenin herhangi bir Hilton tesisindeki her konaklamasında onun kişisel tercihleri tüm tesisler için güncellenir ve kullanıma açılır. Bu, konuğa bizim onu önemsediğimizi gösteren kişisel bir ayrıntıdır ve bir tesisin genel memnuniyet puanının artırılmasına yardımcı olabilir.

HİLTON SATIŞ (HS)

Dünyanın dört bir yanındaki ofiste 700 adedin üzerinde satış profesyoneli ile, mülk sahipleri ve işletmeciler Hilton Sales’in tesislerine ölçeklendirme, erişim, rekabet ve deneyim avantajları sunacağından emin olabilir. Satış ekiplerimiz, marka portföyümüz için farklılaştırılmış bir satış platformu sağlamak üzere büyük çaba sarfetmektedir. Biz, yorulmaksızın pazar payını büyütmek için çalışan, sektörün en küresel, entegre ve ilgili satış gücü olmaya odaklanmış durumdayız.

Küresel satış ekibimiz sektörde daima en yüksek satış yapan ve müşteri hizmetine odaklı organizasyon olarak tanınmaktadır. Biz, dünyanın her köşesinde bulunan ofislerden 42 dilde, 25.000 müşteriye, 101 ülkede hizmet sunmaktayız. Bu bize yerel seviyeye kadar dünyanın dört bir yanındaki bölgelerin benzersiz ihtiyaçlarını ve fırsatlarını gerçekten anlayabilme imkânı tanımaktadır.

KÜRESEL ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER

Küresel Çevrimiçi Hizmetler ekibi, otelcilikte rakiplerin bir adım önünde olmak için, çevrimiçi alanda lider olmak gerektiğini bilir. İleri teknolojiler, küresel ölçek ve önemli ortaklıklarla talebi artırabiliyor, gelirleri en yüksek seviyeye çıkarabiliyor ve güçlü müşteri ilişkileri kurabiliyoruz. Sonuç, tüm Hilton marka portföyünde pazar paylarının artırılmasıdır.

  • Geliri artırmak ve sadakat oluşturmak için tasarlanan, yüksek performanslı marka web siteleri
  • En yüksek değerlendirme puanını alan, en çok ziyaret edilen mobil uygulamalardan bazıları
  • Arama, çevrimiçi reklamlar, sosyal medya ve mobil pazarlama dahil entegre talep oluşturma özellikleri
  • Küresel e-Ticaret Ekibi, tamamen mülk sahiplerimizin ve işletmecilerimizin başarısı için çalışır.

GELİR YÖNETİMİ KONSOLİDE MERKEZİ (RMCC)

2004 yılında kurulan Hilton Gelir Yönetimi Konsolide Merkezi (RMCC), tesislerin pazar payını ve kârlılığını arttırarak en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Özellikle Hilton portföyü için geliştirilmiş teknolojiyle, ekibimiz fiyat ve envanter stratejilerinin belirlenmesine yardımcı olmak üzere geçmiş, mevcut ve gelecek eğilimleri analiz eder.

Yaklaşımımız

Her Hilton tesisinin benzersiz güçlü yönleri ve güçlükleri bulunduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, iş karmaşıklığını, büyüklüğünü ve pazar ortamını yansıtarak, her bir otele özel tasarlanmış hizmet ve maliyet modelleri sağlıyoruz. Karar alma sürecine tam anlamıyla dahil olmanızı ve gelir performansına sahip olmayı sürdürmenizi sağlayarak, ihtiyaçlarınıza göre uygun düzeyde katılımınızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Otelinizin kendine has özellikleri/dinamikleri ve tesisinizin özgün nitelikleri hakkında bilgi edinmeyi önemsiyoruz. Her tesis profili özenli bir şekilde oluşturulmaktadır. Profillerde pazar türü (ör.: birincil, ikincil veya üçüncül), otelin büyüklüğü ve toplantı alanı, gelir düzeyi, faaliyetlerin bir araya getirilmesi ve mevcut gelir yönetimi destek yapısına ilişkin bilgiler yer alır. Daha sonra, profil oluşturma sürecinde oteliniz için en uygun olduğunu düşündüğümüz RMCC Hizmet Modelini özel olarak tanıtan bir broşür elinize ulaştırılır.

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ (IT)

Hilton’da, Bilgi Teknolojilerini vizyon ve birinci sınıf teknoloji arasında bir bağlantı olarak görürüz. Rakipsiz entegrasyon seviyemiz, kaynaklarımız ve ortaklıklarımızla, temel rezervasyon ve tesis yönetim sistemlerinden yüksek hızlı internete, veri güvenliğine ve oda içi eğlenceye kadar herşeyi sağlarız. Bu, konuklarımızın daha iyi bir deneyim yaşamalarını ve tesislerimizin daha fazla gelir üretmelerini sağlar.

Tesislerimiz, otel operasyonlarının modernize edilmesine yardımcı olan IT çözümlerinden faydalanırlar. Eşsiz, tümüyle entegre teknoloji platformumuz, portföyünüzdeki her marka ve her bir otel için fark edilirlik de dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunar. Bu sistem, finansal verilere gerçek zamanlı görünürlük sağlar, ön büro süreçlerini basitleştirir ve faturalar ve ödemeleri yönetir.

HİLTON TEDARİK YÖNETİMİ (HSM)

Hilton Tedarik Yönetimi, dünya çapında 6.000’den fazla tesise yüksek kalitede, yenilikçi hizmet ve çözümler sağlamaktadır. Verimli satın alma süreçlerini keşfetmek ve mükemmel hizmet sağlamak konusunda sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmekten mutluluk duyarız.

Deneyimli ekibimiz size, Hilton tesisinizin ihtiyacı olan en iyi fiyatı, en yüksek kaliteyi ve en hızlı ürün ve hizmet sunumunu garanti eder. Kanıtlanmış fiyatlandırma programları, kapsamlı tedarik teknolojileri ve konukseverlikteki derin deneyimiyle, HSM, hem bugün hem de gelecekteki stratejik ortağınızdır.

RESMAX PROGRAMI

Hilton Rezervasyon ve Müşteri Hizmetleri (HRCC) tarafından sunulan yenilikçi bir çözüm olan ResMax mülk sahipleri ve işletmeciler için üstünlüğü tartışılmaz bir rekabet avantajı sağlayan ayrıcalıklı bir rezervasyon hizmetidir. Otele gelen direkt rezervasyon çağrıları bu konuda özel olarak eğitilmiş ve oteldeymiş gibi müşterilere olağanüstü hizmet sağlayan rezervasyon ekibi olan Resmax ekibine kesintisiz olarak yönlendirilmektedir.

Hilton Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın