INTERCONTINENTAL HOTELS


Otelleri franchise veren, yönetici ve sahip olunan ve kiralanan olarak üç farklı şekilde işletiyoruz. Otel endüstrisinin ana akım, lüks ve lüks segmentlerine odaklanıyoruz ve konukların ihtiyaçlarını ve durumlarını karşılamak için bireysel olarak uyarlanmış hedefli bir marka portföyüne sahibiz.

Portföyümüz

Çeşitli portföyümüz, IHG’nin iş veya oyun, adada yalnızlık arayan veya şehrin gürültüsünü arayan tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak doğru markaya sahip olduğu anlamına gelir. Buna dünyanın en ikonik ve tanınmış otel markalarından üçü dahildir: lüks InterContinental, orta fiyatlı lider Holiday Inn ve seçkin hizmet kategorisi katili Holiday Inn Express. IHG ayrıca yakın zamanda portföyümüze yeni markalar ekledi, yani saygın üst düzey lüks markası Regent; ve sahiplerin İş insanı ve konuk eğilimleri üzerine inşa edilmiş yeni bir lüks marka, voco ™.

Markalarımızın her birinin yatırım getirisini güvence altına almak için kanıtlanmış bir stratejisi vardır ve IHG, portföyümüzün %0,2’sinden daha azına sahip olduğundan, sahiplerimizin neden IHG markalarının gerçek temsilcisi ve somutlaşmış haline geldiğini anlamak kolaydır.

Bu nedenle IHG, markalarımızı müşterilerle alakalı ve sahipler için karlı tutmak için tüketici içgörülerini araştırmak için önemli miktarda zaman ve kaynak harcar – her birinin yerel pazar nüanslarına göre uyarlanmasını sağlar ve gelecek yıllarda tercih edilen markalar olmaları için sınıf ve özgünlük taşır.

IHG, yeni pazarlara yeni markalar getirerek ve bunu yaparken dünya çapındaki varlığımızı artırarak hissedarlarımız ve sahiplerimiz için güçlü getiriler sağlama konusunda başarılı bir şirket olduğunu kanıtlamıştır.

Yatırımınız için  En Uygun İş Modeli
Amacımız, markalarımızı misafirlerimizin ve otel sahiplerinin ilk tercihi haline getirmektir. Hedefe ulaşmak için net bir stratejimiz var – bu, ölçeğin gerçekten önemli olduğu en büyük pazarlara ve segmentlere odaklanan en güçlü otel işletim sistemini oluşturmakla ilgili. Bu sayede siz sahiplerimiz için değer yaratıyoruz.

IHG ile Franchising:
IHG’de, bazı sahiplerimizin kendileri için değil, kendileri için iş yapmak istediğini anlıyoruz.

Otelinize farkındalık ve tanınırlık kazandırmak için güçlü ve farklılaştırılmış marka portföyümüze güvenebileceğinizi bilmek istiyorsunuz. Ayrıca, ticari sistemlerimizin ve sadakat programımızın gücünden ve ayrıca işletmeyi yönlendirmek ve konuklarınıza Gerçek Konukseverlik sunacak yetenekleri çekmek için kapsamlı gelir ve insan araçlarından yararlanmak istersiniz.
IHG aracılığıyla yönetim:
Tersine, bazı mal sahipleri, varlıklarının emin ellerde olduğunu bilerek otellerinin IHG tarafından işletilmesini istiyor.
Bizimle ortaklık kurarak, yerel operasyonel bilgi ve deneyimle birlikte dünya çapında dağıtım sistemlerine sahip küresel bir operatörün uzmanlığının derinliğinden yararlanacaksınız. Konukların sevdiğini bildiğimiz markalı bir deneyim sunarak, harcamalarınızı tıpkı sizin yapacağınız gibi kontrol ederek kârlılığınızı optimize etmekten gurur duyuyoruz.

IHG Hotels Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.