Hakkımızda


GNC HOSPİTALITY CONSULTING, EAME bölgesindeki müşterilere özel hizmetler sunan yeni bir konaklama danışmanlık firmasıdır. HVS’nin eski ekibi tarafından kurulan GNC HOSPİTALITY CONSULTING, çeşitli konaklama sektörlerinde 50 yıllık birleşik profesyonel deneyime sahip çeşitli danışmanlardan oluşan bir ekip aracılığıyla kapsamlı bir danışmanlık ortamı sunar.

Otel Marka entegrasyon ve Franchising konusunda Türkiye ve tüm doğu Avrupa bölgesinde birçok projeye imza atan GNC sadece Türkiye’de değil bir çok ülkede projeler gerçekleştirmiş.

GNC HOSPİTALITY CONSULTING’in kurucu ortakları, otuz yılı aşkın bir süredir Doğu Avrupa’da binlerce müşteriye danışmanlık yapan, yardım eden ve onları besleyen tanınmış otelcilik danışmanlarıdır.

Odaklanmış, empatik ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde GNC, konaklama yaşam döngüsü danışmanlığının tüm aşamalarında çok çeşitli endüstri paydaşlarına hizmet verir ve böylece birkaç farklı danışmana olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Özellikle, GNC HOSPİTALITY CONSULTING, müşteriler için pratik ve somut katma değer sağlayan eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunarak, başlangıçtan itibaren misafirperverlik girişimlerinin elden çıkarılmasına kadar müşterilere yardımcı olacaktır.