Otel Ürün Geliştirme


Ürün konseptine ve iş modeline, hedeflediğimiz kitleye ve tercihlerine veya gereksinimlerine bağlı olarak, ürün ve hizmetin özünü etkilememiz gerekebilir.

MICE & Kurumsal

MICE ürününün tasarımına hizmetlerden, fiyatlandırmadan ve imajdan ve ayrıca segmentteki özel satış kanallarının tanıtımı ve tanıtımı aşamasında dahil olarak tanımlanmasına yardımcı olacağız. İş seyahati segmentiyle ilgili olarak, politikaların, hizmetlerin ve fiyatlandırmanın tanımlanmasına yardımcı olabiliriz.

Sağlık

Sağlıklı yaşam tesisleri sunan oteller için, konseptin tanımına biraz uzmanlık katabilir ve ürün ve hizmete değer katarken konuk deneyimini geliştirmeye yardımcı olabiliriz. Sağlıklı yaşam merkezinin özel satış kanallarında pazarlanmasına yardımcı olmanın yanı sıra otel misafirleri arasında kurum içinde tanıtılmasına yardımcı olabiliriz.

Gastronomi ve Şarap Turizmi

Son yıllarda gastronomi ve şarap turizmi, güçlü motivasyonların bir seyahat planlaması, ziyaret etmesi veya bir destinasyonun tadını çıkarması veya bir otel seçmesiyle giderek daha alakalı hale geldi. Ürün konseptini oluşturmaya, değer önerme markasını vurgulamaya, ürünü yaratmaya, markayı geliştirmeye ve iletişim ve ticari gelişimini yönetmeye yardımcı olabiliriz.

Bisiklet Turizmi

Aktif turizm ürünleri ve destinasyonları geliştirmede uzmanız. Farklı modalitelerde bisiklet, uzmanlık alanlarımızdan biridir. Bisiklet dostu bir konsept geliştirmeye yardımcı oluyoruz, bisiklet konusunda uzmanlaşmış etiketleri yönetiyoruz ve ticari gelişimini uluslararası ölçekte ele alıyoruz.

Yürüyüş ve İzleme

Yürümek aynı zamanda seyahat etmek için bir neden haline geldi ve aynı zamanda bilgi birikimimizin de bir parçası. Aktif turizmde referans olan destinasyonlar için uzun yıllar çalıştık, ürünü nasıl geliştireceğimizi bilir ve bir oteli bu segmente ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlamaya yardımcı olurduk. Bundan sonra oteli uluslararası alanda uzman işletmecilere tanıtabilir ve pazarlayabiliriz.

Yaşam tarzı

Yaşam tarzı ve trendlerin bir referansı olarak konumlandırılmak isteyen oteller, iletişim ve pazarlamaya farklı bir yaklaşım gerektirir. Mesaj, ürünün ve konseptin özünden gelecektir. Hedef kitlesi ile çok özel bir şekilde etkileşime girecekler. Konumunun ve etkileşimlerinin, bu hızlı gelişen segmentte kendine yer edinebilecek bir kimliğin geliştirilmesine yardımcı olması gerekir.