RADISSON HOTELS


Radisson Hotel Group, dokuz farklı otel markası ve 120 ülkede faaliyette olan ve yapım aşamasında olan 1.400’den fazla oteli ile dünyanın en büyük otel gruplarından biridir. İmza hizmet felsefesi Her An Önemlidir. Radisson Hotel Group portföyü, tek bir ticari çatı markası Radisson Hotels altında bir araya getirilen Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson ve Prizeotel’i içeriyor.

Radisson Rewards, misafirlerimiz için önemli olan unutulmaz anlar yaratmanın benzersiz ve kişiselleştirilmiş yollarını sunan küresel ödül programımızdır. Radisson Rewards konuklarımız, toplantı planlayıcıları, seyahat acenteleri ve iş ortakları için olağanüstü sadakat avantajları sunar. Radisson Meetings, misafirlerini ve ihtiyaçlarını teklifinin merkezine yerleştirir ve her toplantıyı veya etkinliği takvimdeki bir tarihten fazlası olarak ele alır. Radisson Meetings, üç güçlü hizmet taahhüdü etrafında inşa edilmiştir: Kişisel, Profesyonel ve Unutulmaz, parlak temeller ve imzamız olan Evet Yapabilirim! hizmet ruhu ve benzersiz %100 Karbon Nötr olmak. Radisson Hotel Group’ta ve sistemlerinde çalışma lisansına sahip otellerde 100.000’den fazla ekip üyesi çalışmaktadır.

Radisson Hotel Group’ta konukların, işletme sahiplerinin ve yeteneklerin zihninde ilk tercih olmaya çalışıyoruz. Bunu başarma yolculuğumuzda, insanların çeşitliliğine, topluma, etiğe ve gezegene saygı duyan güçlü inançlar ve eylemler uyguluyoruz.

Küresel bir varlık

Beş kıtayı kapsayan dokuz farklı marka ile dünya çapında 120 ülkede varız. Ortaklarımızla birlikte yeni oteller geliştirmeye ve çok daha ileri gitmek için sinerji yaratmaya devam ediyoruz.

İşimizin kalbindeki insanlar

Ekibimiz kendini ekstra özenli bakıma adamıştır ve muhteşem bir otel deneyimi sunma konusunda tutkuludur. Radisson Hotel Group’taki 100.000’den fazla ekip üyesinin her biri benzersiz bir rol oynasa da, hepsi unutulmaz anlar sunmak ve konukları tutkulu marka savunucularına dönüştürmek için çalışan marka elçileri olarak hizmet ediyor.

Radisson Otel Markalarından birinin Franchisor’u olmak istiyorsanız hemen bizi arayın