Hotel Pre-Opening-Açılış Hizmetleri


Bu kritik dönemde, yeni otelinizin açılışına kadar dikkate alınması ve organize edilmesi gereken çok şey var. Otel yönetimi hizmetlerimizin bir parçası olarak açılış öncesi planlama ve proje yönetimi konusunda size yardımcı olabiliriz.
Yeni oteliniz için operasyonları ve stratejileri belirleyerek tüm sıkıntıları elinize alabiliriz. GNC Otel Danışmanlık ekibi, bu alanda otel projelerini büyük bir başarıya dönüştüren çok deneyime sahiptir. Mülkünüzün benzersiz satış noktalarına odaklanan otel yönetimi uzmanlarımız, özelleştirilmiş ve yaratıcı bir stratejik otel açılış planı geliştirecektir. Yeni otelleri konumlandırma ve yenilikçi konseptler konusunda kanıtlanmış ve yaratıcı metodolojimiz, müşterilerimize gayrimenkul yatırımlarından çok olumlu bir getiri sağlayan sağlam sonuçlar getirdi. En iyi uygulamalarımız ve uygulamalı yaklaşımımızla, mülkünüzü bir pazar lideri haline getireceğiz ve gizli gelir potansiyelini ortaya çıkararak hem en yüksek geliri hem de kârlılığı artıracağız.
GNC Hospitality Consulting, yüksek performanslı oteller yaratan yeni bir otelcilik türüdür. Daha iyi sonuçlar almak ister misiniz?